Kaporta Boya

Hemen Bize Ulaşın:0533 216 88 45

Komple Yeniden boyama

Kısmi boya ve cila
Dizayn Amaçlı kısmi boya tam cila
Özel amaçlı boya işleri
Sanayi boya işleri
Kaza Onarımı

Araç üzerinde oluşan her türlü boya hasarları herhangi bir ton farklılığı olmaksızın, tüm OPAK ve METALİK renklerde FIRIN BOYA ile giderilir.

Fırın boya, boyama işleminin tozsuz bir ortamda yapılmasını, özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesini, havadaki nem oranını minimum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesinin arttırılmasını sağlar.

YILDIZLAR OTO bünyesinde bulunan uzman personel ve teknik donanımı ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir. Bütün Alman model binek aracın gerek yedek parça temini, gerek montajı ve gerekse boyama işlemleri firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

Lokal Çizik ve Boya Tamiratı ; aracınızın dış yüzeyinde oluşabilecek ÇİZİK, SIYRIK ve KAPORTA hasarlarının LOKAL BOYANARAK herhangi bir renk ve ton farklılığı oluşturmadan hasarın giderilmesi sistemidir

BOYA PARLATMA VE KORUMA SİSTEMİ Bir aracın boyası dışarıdan gelen etkilerle bir süre sonra çizilmeye ve orijinal parlaklığını kaybetmeye başlar. Bu sizi rahatsız ediyorsa, çözümü bizde TURTLE WAX sizi bu sorundan ömür boyu garantili sistemiyle kurtarır.Bilgi Almak İçin

Etekitler: kaporta ve boya servisi, kaporta ve boya özel servisi, özel servis, kaporta ve boya servisi büyükçekmeçe